niedziela, 1 marca 2015

Podsumowanie lutego, stosik na marzec

W lutym byłam całkiem aktywna czytelniczo. Przeczytałam 5 książek i wszystkie zrecenzowałam. 5 z nich załapało się do wyzwania GRUNT TO OKŁADKA i 4 do KIEDYŚ PRZECZYTAM. 
Jeśli chodzi o wybór książki miesiąca to był on trudny. Ostro rywalizowały "Jutro", "Michael Vey" i "Kręte ścieżki", ale ostatecznie...

Najlepszą książką w tym miesiącu był "Michael Vey. Więzień celi nr 25" - Richarda Paula Evansa!

W marcu raczej nie będę miała zbyt dużo czasu na czytanie. Jak zwykle wybrałam książki, które najlepiej wpasowują się do podjętych przeze mnie wyzwań: • "Cztery" - Veronica Roth
 • "Na zakręcie" - Nicholas Sparks
 • "Na ratunek" - Nicholas Sparks
 • "Morze potworów" - Rick Riordan
 • "Love, rosie" - Cecelia Ahern

Co sądzicie o moim marcowym stosiku? Czytaliście już którąś z tych książek?

5 komentarzy:

 1. Zaczęłam kiedyś czytać "Jutro", ale nie do końca przypadło mi do gustu, skutkiem czego zakończyłam tę przygodę na drugim rodziale. Ale wszyscy tak bardzo chwalą, że być może wrócę :)
  Na "Betę" mam wielką ochotę, zresztą tak samo na inne książki Evansa. W lutym przeczytałam "Szukając Noel" i jestem oczarowana.
  Z twoich książek na marzec chcę przeczytać "Cztery" i "Love Rosie". Z Sparksem mam konflikt, nie lubimy się wzajemnie ;)
  Życzę wytrwałości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) "Szukając Noel" również mam już za sobą. Też mnie oczarowała... Tak jak zresztą wszystkie książki Evansa ;)

   Usuń
 2. Czytałam Love Rosie i byłam zachwycona:) Oglądałam też film i nigdy głupszego nie widziałam i bardziej niespójnego z książką:) Takie rozbieżności:):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też widziałam film i nie wydawał mi się aż taki zły ;) Jeśli książka jest jeszcze lepsza, to już nie mogę się doczekać! :)

   Usuń